Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/www/14711/springfest_cz/libs/Nette/loader.php on line 28
SpringFest 4 ...pod jedním Nebem!

Areál festivalu

Springfest se bude konat v areálu dolní stanice lanové dráhy Horní domky.

Zde si můžete prohlédnout podrobný plánek areálu (kliknutím plánek zvětšíte a zobrazíte přístupové cesty):

Plánek areálu Springfestu

Areál lanovky Horní Domky je velice členitý a nabízí pro hudební festival nevídané možnosti.

Velice zajímavý je "lyžařský most" přes silnici, který tvoří jakési vyvýšené hlediště. Každý kdo netouží po tančení bezprostředně před hledištěm, nebo si od tančení potřebuje chvilku oddychnout, může se posadit na kopec jen několik málo metrů od hlavního pódia a užívat si kvalitní hudby v sedě se skvělým výhledem.

SpringFest
Na levé straně vidíte umělý svah, který bude ideálním hledištem hlavního podia, které bude umístěno na okraji dolní plochy před stromy vpravo.

Na mostě bude navíc velkokapacitní stan s lavičkami a stoly, kde si můžete sednout s pivkem a klobásou, kebabem či jinou pochoutkou a i odtud sledovat dění na hlavním pódiu.

Takzvaná Free stage je ukryta pod šikovným přístřeškem, který spolehlivě ochrání před případnou nepřízní počasí. Navíc tento přístřešek už v odpoledních hodinách vytvoří příšeří a umožní tak dřívější využití světelných efektů podtrhujících výkony vystupujících interpretů.

SpringFest
Horní plocha na které bude většina stánků s občerstvením a vzadu na mostě velký party stan s lavičkami k posezení. Na pravé straně vidíte přístřešek ve kterém bude Free Stage.

Součástí areálu lanové dráhy je samozřejmě o lanovka, kterou se v odpoledních hodinách můžete nechat vyvést na kopec, udělat si krásnou procházku a kochat se panoramaty.

V areálu se také nachází lanové centrum, které pro vás bude v odpoledních hodinách též otevřeno.

SpringFest    SpringFest
Přístupová cesta z parkoviště k budově lanové dráhy. Vpravo je lanové centrum.

Samotná budova lanovky pak skrývá velké prostory ve kterých budou v průběhu celého večera probíhat výstavy zhruba desítky mladých umělců různorodých uměleckých oborů. V budově lanovky také naleznete místnost nazvanou Beseda stage, kde budou probíhat přednášky a diskuse s našimi hosty.

A v neposlední ředě také v budově naleznete plnohodnotné toalety. Žádné smradlavé Toi Toiky u nás nečekejte ;-)

Jsme členy

Aliance křesťanských festivalů

Navštivte také partnerské festivaly:

V tuto chvíli připravujeme kalendář festivalů na nový rok. První termíny se objeví v průběhu ledna nebo začátkem února.

...a další na aliancefestivalu.cz