Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/www/14711/springfest_cz/libs/Nette/loader.php on line 28
SpringFest 4 ...pod jedním Nebem!

Jak se dostat na SpringFest

Pokud nevíte kde přesně je Rokytnice a kde v ní najít skiareál Horní domky, tak mrkněte na následující interaktivní mapu s vyznačeným místem, kde se bude SpringFest konat, kde zaparkovat či kde se ubytovat.

Níže pak najdete plánek se znázorněnou příjezdovou cestou pro motorizované návštěvníky i se zakreslenou cestou  pro pěší z autobusového nádraží.

 

Plánek přístupových cest pro vozidla z Rokytnice k areálu SpringFestu na parkoviště a cesta pro pěší z autobusového nádraží.
mapa rokytnice

Mapa © PLANstudio, spol. s r.o. PLANstudio s. r. o.

Přijedete autem?

Pokud přijedete autem, budete do Rokytnice přijíždět po silnici 1. třídy I/14 ať už ze směru od Harrachova, Tanvaldu či Liberce, tak z opačného  směru od Jilemnice, Trutnova či Jičína nebo Hradce Králové. Z obou směrů vás před Rokytnicí z křižovatky se silnicí č. 294 (křižovatka "U Kroupů") začnou navádět šipky přes celou Rokytnici až na Parkoviště skiareálu Horní domky.

Parkovacích míst je zde dostatek a parkování je zdarma.

GPS souřadnice parkoviště jsou 50°44'12.0"N, 15°28'37.0"E

Přijedete linkovým autobusem nebo vlakem?

Pokud se chystáte přijet linkovou dopravou, vyhledejte si spoj do zastávky Rokytnice nad Jizerou,Horní Rokytnice. Jakmile zde vystoupíte z autobusu, budete opět šipkami směrováni k areálu SpringFestu. Pěšky půjdete zhruba 1200m.

Pokud preferujete cestování vlakem, tak vlakem dojedete až do sousedního Jablonce nad Jizerou, kde na všechny odpolední vlaky navazuje autobus do Rokytnice.

Jsme členy

Aliance křesťanských festivalů

Navštivte také partnerské festivaly:

V tuto chvíli připravujeme kalendář festivalů na nový rok. První termíny se objeví v průběhu ledna nebo začátkem února.

...a další na aliancefestivalu.cz