Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/www/14711/springfest_cz/libs/Nette/loader.php on line 28
SpringFest 4 ...pod jedním Nebem!

Program

Recenze kapel od přípravného týmu

 


Jirka: Je pozoruhodné, jak si klasický rock umí užívat stále stejně již 11 let stará kapela.

Anna: Slyšela jsem je jen jednou, ale poslouchali se hezky. Křesťanské texty a příjemné melodie…
 


Jirka: Frantu už pár dní znám a musím přiznat, hudební nadání zdědil po otci dokonale. A líbí se mi, že nezůstává jen u folku, rád si starší písně upravuje do rocku a tím vznikají poslechově moc zajímavě pozměněné, všem známé, songy

Anna:  Svého tátu nezapře, ani podobou ani talentem.
 


Jirka: Líbí se mi, jak své desky (a že jich není málo) vždy zaměřují na nějaký problém. A nějaké jejich songy se staly hity snad pro všechny mladé posluchače. Veselá svižná hudba.

Radka: Ska, punk....a dobrý texty (nebo aspoň ty, co znám).

Šroubek: Kdo by neznal prastarý pecky o tom že "žijeme On-Line, myslíme on-line, milujem on-line, skončíme off-line..." a nebo "že nejlepší Škola je ta se značkou život"... Ale znáte i jejich novější kousky? Prostě nážez!


Jirka: Slyšel jsem je na VOXu a velmi mě překvapili. Kluci na sobě musí silně pracovat. Trochu pozměnili svůj styl, ale já si jejich hudbu i výstup naplno užil.
 


Jirka: Místní známá punková kapela, ta nemůže chybět na žádné hudební rokytnické akci

Radka: Kdo si chce pořádně zaskákat a vyřvat hlasivky je pro něj tato kapela jako stvořená... .
 


Jirka: Sic amatérská kapela, ale svým pohodovým přístupem si našli své fanoušky. Jejich texty ve spojení s podáním jsou vážně veselá kombinace.

Ondra: Studenecká kapela ve složení 4 chlapů, studentů i učitele, svými texty vždy rozpálí celé publikum z Podkrkonoší. I když jste je třeba nikdy neslyšeli, neznáte náhodou popěvek "Zvířátka jsou v pohodě" ? Každé jejich vystoupení je v podstatě srdeční záležitostí, a proto si je i já nenechám ujít.

Radka: Klasicky suprová kapela s největšími hitovkami! prostě zvířátka jsou v pohodě  .

Anna: Tihle kluci si získali celý jilemnický vikariát i přilehlé okolí svými veselými písničkami, jak převzatými, tak z vlastní tvorby.
 


Jirka: Typická kapela pro chytlavé melodie. Kdo slyší, hned si pozpěvuje. Nejvíc mě fascinují chórové zpěvy spojené s housličkami a našlapaným rytmem.

Ondra: Poprvé, když jsem je slyšel, jejich styl hudby mě velmi oslovil. Mají za sebou nové CD, v listopadu 2010 natočili nový klip, projezdily koncerty po celé ČR s Divokým Billem,... Kvalitní kapela, které dokáže strhnout dav.

Radka: tradiční to kapela v Krkonošském prostředí  . Každý, kdo má rád folk-rock si přijde na své, pak obzvlášť dámy, u kterých je Šatlava srdeční záležitost  .

Anna: Tu si nikdo nesmí nechat ujít! Chytlavé melodie a zajímavé texty vždycky okouzlí všechny puberťačky, ale nejen je:o)


Jirka: Už se nemůžu dočkat, až uslyším Inner Fight From Freedom a k tomu I Raised Your Flag. To přece musí rozproudit každého. Slovenská kapela, která vyhrála soutěž Rocková Olomouc.
 


Ondra: Mladá vycházející kapela z Jilemnice. Začínají hrát vlastní písně, které mají hlavu i patu a hlavně velmi příjemnou a chytlavou melodii. Jak budou hrát v květnu (takřka rok od svého založení), to nikdo neví, ale dnes jejich dráha strmě stoupá a již dnes mají početný zástup fanoušků.


Jirka: Kdo by neznal takové krásné skladby jako Černej pasažér, Krasojezdkyně, nebo moje nejoblíbenější Lano co nás k nebi poutá. Každý si u nich umí najít tu svou písničku. Co CD, to jiný styl, krom death-metalu snad už hráli vše a projeli celou Evropu. Nemají svým stylem konkurenci.


Jirka: Jednoznačně bych výkon zpěvačky Veroniky charakterizovat jako výbuch energie do publika. Jak toho dokáže tolik ze sebe vydat, neuvěřitelné. Tvrdší hudba, ale skvěle sehraná.

Anna: Tato muzika je na můj vkus trochu moc „tvrdá“, i když talent se hlavní zpěvačce Veronice rozhodně upřít nedá.
 


Jirka: Prý, jestli mě neroztančí, tak přejdou na islám. Sázku přijímám.

Radka: Nejlepší SKA a pogo..  Naprosto skvělá kapela. A s výukou tanců mě dost pobavila!

Jsme členy

Aliance křesťanských festivalů

Navštivte také partnerské festivaly:

V tuto chvíli připravujeme kalendář festivalů na nový rok. První termíny se objeví v průběhu ledna nebo začátkem února.

...a další na aliancefestivalu.cz